Vücut Masajı

Masaj: Deri, derialtı kaslar, iç organlar, metabolizma dolaşım ve lenf sistemlerinin mekanik ve sinirsel yolla tedavi amaçlı uyarılması, çeşitli manipülasyonlarla (ovma, darbe, sıvazlama) bölgesel kan dolaşımının arttırılması damarların genişleyerek dokuya daha fazla kan gelmesini sağlama yöntemidir.

Masajın yararları: yara dokularının ve yapışıklıkların çözülmesi ve giderilmei, kas spazmları ve ağrılarının giderilmesi, uykusuzluk , yorgunluk, kan dolaşımının hızlanması, toksinlerin atılımı ve masaj anında vücudun  ürettiği endorfin ile masaj yapılan kişide günün yorgunluğu stresinden ve negatifliğinden uzak olağanüstü bir rahatlama sağlanır.
Vücuttaki tüm negatif enerjiyi atıp kasları gevşetmek sağlıklı ve zinde bir bedene kavuşmak için en güzel yöntem bir masaj uzmanının ellerine teslim olmak. Vücudun enerji merkezlerinin uyarılmasıyla bağışıklık sistemi harekete geçiyor ve beden kendini yenilemek üzere çalışmaya başlıyor. Masaj öncesinde ve sonrasında alacağınız ılık bir duş masaj sırasında kullanılan hoş kokulu yağlar, tütsü blokları müzik ve mumlar fiziksel rahatlığın dışında negatif enerjiyi de yok ediyor.